Kurier365.pl ze specjalnym serwisem na Euro 2012

Portal kurier365.pl z którym współpracuje wielu członków naszego Stowarzyszenia uruchomił nowy dział EURO 2012, zawierający m. in. program rozgrywek, sylwetki piłkarzy. Jest w nim również pełen program tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej oraz informacje na temat stref kibica w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Internauta znajdzie na stronach internetowych portalu kurier365.pl przegląd drużyn. Z okazji Mistrzostw kurier365.pl będzie publikować fragmenty najnowszej książki "Futbol - Historie prawdziwe" (wydanej specjalnie na Euro 2012), napisanej przez znanego miłośnika piłki nożnej Tomasza Wołka.

 

 

Na portalu sukcesywnie będą publikowane wywiady z zawodnikami, biorącymi udział w Mistrzostwach, przeprowadzane przez specjalnego korespondenta. Ponadto w dziale znajduje się mnóstwo praktycznych informacji dotyczących imprezy EURO 2012, związanych z komunikacją, bezpieczeństwem, łącznością i transportem, które są przydatne nie tylko dla kibiców, ale także osób nie zainteresowanych problematyką sportową.

 

 

Głównym sponsorem dział EURO 2012 jest OSG Records Management, międzynarodowe przedsiębiorstwo, z powodzeniem zajmujące się outsoursingiem w zakresie zarządzania i archiwizacji dokumentów zarówno w postaci papierowej jak i elektronicznej. Wiodącymi usługami są: e-Archiwum oraz e-Teczka Personalna. Najnowszą ofertę stanowi IT- Archiwum, polegające na tworzenie kopii bezpieczeństwa dokumentów w czasie rzeczywistym – nowoczesna koncepcja, rozwiązująca problemy związane z utratą danych.

 

 

Kurier365.pl powstał 2010 roku. Zajmuje się gospodarką, kulturą turystyką. Dużo uwagi jest poświęcane sprawom Warszawy. Niebawem zostanie uruchomiony nowy dział naukowy. Z portalem kurier.365.pl współpracuje wielu znanych dziennikarzy m. in. takich jak Michał Fajbusiewicz, Marcin Wolski, Rafał Ziemkiewicz, Cezary Rudziński, Zofia Suska, Marzena Kądziela czy Grzegorz Micuła, a także fotografów takich jak Zenon Żyburtowicz.

 

 

Dział BIZNES365 opisuje wydarzenia gospodarcze, wiadomości dotyczące przedsiębiorstw, menadżerów oraz o konkursach i rankingach. Publikowane są tam też raporty, wywiady i wypowiedzi ekspertów. Szczególną uwagę poświęcono także nowym technologiom, społecznej odpowiedzialności biznesu i rynkowi nieruchomości. W dziale GLOBTROTER365 znajdują się reportaże i relacje z Polski, Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Azji.

 

 

Publikowane są też wywiady ze znanymi podróżnikami, informacje o książkach podróżniczych i przewodnikach turystycznych oraz o pensjonatach i ośrodkach turystycznych. Dział KULTURA365 poświęcony jest filmowi, muzyce, sztuce, teatrowi i literaturze. W dziale WARSZAWA365 internauci znajdą informacje na temat stołecznego biznesu, inwestycji, wydarzeń kulturalnych o raz o historii stołecznego miasta. Zainteresowaniem cieszy się także dział POSTERUNEK365 dotyczący spraw bezpieczeństwa i przestępczości. Zamieszczane są tam wiadomości na temat akcji policji oraz informacje dla kierowców, a także komunikaty o osobach zaginionych i poszukiwanych.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER

Booking.com