Promocje i nowości lotnicze

AIR ASTANA: PO RAZ TRZECI NAGRODA PIĘCIU GWIAZD

Kazachstańskie linie lotnicze Air Astana otrzymały, po raz trzeci, prestiżową Nagrodę Pięciu Gwiazd – Five Star Major Airline od Airline Passenger Experience Association (APEX), organizacji non-profit zajmującej się podnoszeniem komfortu pasażerów linii lotniczych.

AIR ASTANA ZAPRASZA NA WIELKI JEDWABNY SZLAK

Na świecie panuje zaraza. Koronawirus Covid 19 ograniczył mobilność ludzi. Ruch turystyczny, zwłaszcza międzykontynentalny, zmalał niemal do zera. Linie lotnicze ograniczyły połączenia, a nawet zawiesiły wiele z nich. Ale w pewnym momencie, oby jak najszybciej, pandemia zostanie opanowana i życie, w tym podróże zagraniczne, zacznie powoli wracać, chociaż może nie od razu, do poprzedniego stanu. Czas przymusowej izolacji wielu zapalonych podróżników sprzyja jednak zastanowieniu się, dokąd będzie warto wybrać się, gdy stanie się to już możliwe i bezpieczne.

AIR ASTANA OGRANICZA ZAGRANICZNE REJSY

W związku wysoką, jesienną falą pandemii koronawirusa Covid 19 i ograniczeniami w podróżowaniu w wielu krajach europejskich, kazachstańskie linie lotnicze Air Astana ograniczają częstotliwość zagranicznych połączeń.