Nowości z ośrodków informacji turystycznej

SAKSONIA: NOWE PROPOZYCJE TURYSTYCZNE

saksonia1Otrzymalismy z Sachsen Tourismus kolejne ciekawe informacje o atrakcjach i nowościach turystycznych w tym niemieckim kraju związkowym, będącym naszym sąsiadem. Uznaliśmy je za warte przeczytania i obejrzenia zdjęć przez naszych czytelników.

 

NIEMCY: PERSPEKTYWY TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ – CO WYNIKA Z BADAŃ RYNKU

Europejskie rynki są w centrum uwagi programu naprawczego DZT dla niemieckiej turystyki przyjazdowej. Ważne europejskie rynki najszybciej poradzą sobie ze skutkami kryzysu, jaki powstał w wyniku pandemii wywołanej koronawirusem. Na taki rozwój sytuacji wskazują dwa szeroko zakrojone międzynarodowe badania rynku przeprowadzone na zlecenie Niemieckiej Centrali Turystyki (DZT). Ich celem była analiza perspektyw dla niemieckiej turystyki przyjazdowej po zniesieniu ograniczeń związanych z podróżami.

AUSTRIA ZNOWU CZEKA NA TURYSTÓW Z POLSKI

1Z warszawskiego przedstawicielstwa Narodowego Biura Promocji Austrii otrzymaliśmy informacje o wznowieniu ruchu turystycznego, sytuacji epidemilogicznej i aktualnych przepisach oraz zaproszenie dla turystów z Polski. Oto ona.

Granice austriackie otwarte są również dla Polaków, co oznacza, że podróżowanie znowu jest możliwe! W związku z tym Narodowe Biuro Promocji Austrii przygotowało nietypową kampanię pod hasłem Travel Builds Bridges. A jak wygląda bezpieczny wypoczynek w Austrii? Poniżej znajdą Państwo zestawienie informacji, które są istotne dla każdego podróżującego, ale również krótki komentarz, jak z tą nową sytuacją radzi sobie austriacka branża turystyczna.