HISZPANIA: MEET 2021

Od 20 do 23 kwietnia odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021.

 

Przez cztery dni, wypełnione po brzegi atrakcjami i ciekawymi webinarami, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze regiony turystyczne oraz firmy z sektora turystycznego Hiszpanii, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim.

Przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi partnerami z Hiszpanii. W Meet Hiszpania 2021 udział potwierdziło ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych. Przygotowana została specjalna platforma do spotkań biznesowych on-line i wymiany kontaktów.

Zaplanowano ponad 20 webinarów z prezentacjami najciekawszych regionów Hiszpanii, podczas których przedstawione zostaną nowości na 2021 r.

Odbędą się również specjalne warsztaty on-linedla przedstawicieli polskiej branży turystycznej, jak np. kursy gotowania i flamenco, degustacje oliwek, oliwy i win etc. Dodatkowo przewidziano mnóstwo konkursów i nagród dla wszystkich uczestników Meet Hiszpania 2021. Specjalną uwagę poświęcono szlakowi pielgrzymkowemu Camino de Santiago, który warto pokonać właśnie teraz, podczas Xacobeo 2021–2022, czyli Jubileuszowego Roku Jakubowego.

Magazyn ALL INCLUSIVE jest głównym patronem medialnym tego branżowego spotkania turystycznego z Hiszpanią. (https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska).